Ruční mlýnek na kávu ROK

Neohodnoceno
Značka: PRESSO Ltd.

Ruční mlýnek na kávu s úžasnými vlastnostmi a možnosti nastavení 12 stupňů hrubosti mletí

Dostupnost Skladem
Kód: 0112
5 100 Kč 4 214,88 Kč bez DPH
Ruční mlýnek na kávu ROK
Neohodnoceno
Značka: PRESSO Ltd.

Skvělou zprávou pro milovníky čersté kávy a nejen ručního presovače ROK, který již máme několik let také v nabídce našeho e-shopu, je ruční mlýnek na kávu ROK. Spolu s presovačem ROK jsou nerozlučnou dvojkou, funkční a designové kousky, které neudělají ostudu žádnému interiéru.

 
Náš ruční mlýnek na kávu ROK je vhodný pro všechny přístroje, které pro svou přípravu vyžadují mletou kávu ať už na kávu tureckou, French press nebo presso. S tímto mlýnkem se pro vás již samotné mletí kávy stane zážitkem se skvělými výsledky. 
 
Revoluční kroužkek s 12 stupni pro nastavení hrubosti mletí vám umožní absolutní kontrolu. Čím více jím otáčíte, tím hruběji bude káva namletá. Nastavení správného stupně mletí závisí na mnoha faktorech jakými jsou kávová zrna, přístroj na přípravu kávy a preference každého uživatele. 
 
Na rozdíl od mnoha jiných ručních mlýnků, které se obtížně ovládají, je mletí kávy s ručním mlýnkem ROK potěšením a díky kombinaci dlouhé rukojeti, stabilní základny, šikmých převodů a samomazacích vlastností tak snadné. 
 
Některé elektrické mlýnky připomínají v provozu vrtačku. Zvuk ručního mlýnku ROK je tichý a plynulý. Neohrozí konverzaci ani neprobudí rodinu.
 
Ruční mlýnek na kávu ROK je prostě ideálním přístrojem. Vyberte si kávová zrna, množství kávy, hrubost mletí, vložte do něj svu sílu a sami si zvolte rychlost mletí. Pak ať už rozhodnou vaše chuťové buňky ......