Spořič do sprchy Waterpebble

Neohodnoceno
Značka: Hanka

Užitečný spořič do sprchy s kterým není nuda a ještě k tomu šetří množství vody při sprchování.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 0062
446,28 Kč 368,83 Kč bez DPH
Spořič do sprchy Waterpebble
Neohodnoceno
Značka: Hanka

Spořič vody do sprchy

Je pro vás sprchování rutinní záležitostí? Rádi byste snížili spotřebu vody? Pak neváhejte a pořiďte si waterpebble – malý spořič do vaší sprchy. Pomůže vám snížit spotřebu vody i energie a bude se přitom bavit celá vaše rodina.

Jedná se o převratné zařízení sloužící k úspoře vody ve vaší sprše. Je první na světě svého druhu a unikátní v tom, jak pracuje a napomáhá snižovat spotřebu vody. Jeho autor, Paul Priestman, se inspiroval cedulkami v hotelových koupelnách „Prosím šetřete vodou“. Chytré zařízení monitoruje množství vody, která odtéká, když se sprchujete. Pamatuje si první sprchu a měřítkem je voda, kterou jste přitom spotřebovali. Waterpebble pak blikáním sady tří světel, od zelené po červenou, signalizuje, kdy je vhodné sprchování ukončit.

Pokaždé, když se sprchujete, Waterpebble automaticky nepatrně zkracuje dobu vašeho sprchování. Vy tak šetříte vodu a ani to netušíte. Navíc jej lze kdykoliv restartovat. Instalace Waterpebble je tak jednoduchá. Jednoduše stiskněte tlačítko RESET
Waterpebble umístěte blízko odtoku a sprchujte se jako vždy Světla budou blikat zeleně, oranžově a červeně podle toho, jak si Waterpebble pamatuje vaše sprchování Pokaždé, když se sprchujete, jedno ze tří světel se rozsvítí, aby vám oznámilo:

  • ZELENÁ – právě jste začali
  • ORANŽOVÁ – jste uprostřed sprchování
  • ČERVENÁ – měli byste sprchování ukončit