Ruční presovač ROK

3 hodnocení

Presovač ROK - mocný pomocník, který Vám pomůže nachystat výborné latté či espresso. 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
Kód: 1/CER
3 920 Kč 3 239,67 Kč bez DPH
Ruční presovač ROK
3 hodnocení
4,7 3 hodnocení

ROK Espresso Maker

  

Jste milovníkem kávy? Rádi si ji sami připravujete? Pak náš ruční presovač ROK je tím pravým pro vás. Udělejte si z přípravy kávy malý rituál. Najděte si chvíli, zastavte se v dnešní přetechnizované době a vychutnejte si šálek skvělé kávy, pressa, cappuccina nebo latte vyrobeném nejjednodušším presovačem na světě, který již získal mnoho cen. Tento ruční presovač je synonymem síly, smělosti, designu, praktičnosti, jednoduchosti a výkonnosti. Je vhodný pro každého milovníka kávy, který si kávu pečlivě vybírá a samotná příprava nápoje je pro něj rituálem.

K uvaření dokonalé kávy Vám bude stačit pouze mletá káva určená pro presovače, voda o teplotě 90 ºC z rychlovarné konvice a Vaše vlastní síla, kterou vyvoláte tlak v presovači. Díky své skladnosti si jej můžete vzít kamkoliv s sebou. Na dovolenou, chatu, či jen na odpolední piknik. A k tomu je ještě vyroben z trvanlivého a zároveň recyklovatelného materiálu.

Důležitou součástí přístroje je chromový dávkovač kávy s černou rukojetí nazývaný portafilter, dvojitý vývod kávy pro přípravu dvou malých espress a ruční napěňovač mléka k přípravě latte a cappuccina. Na tento presovač od nás dostáváte záruku 10 let.

Jak se s tímto presovačem pracuje?

  1. V konvici uvaříte čerstvou vodu
  2. Nasypete kávu do portafiltru a upěchujete. Pak umístíte portafilter do těla presovače a dotáhnete otáčením ve směru hodinových ručiček
  3. Pod portafilter umístíte vhodný šálek a horkou vodu nalijete do horního zásobníku. Ramena presovače musí zůstat dole. Před velkým stlačením je nutné ramena presovače mírně povytáhnout.
  4. Pak stlačíte ramena dolů a do 20 sekund máte připravený lahodný šálek espressa.
  5. Presovač se doporučuje příležitostně očistit v mýdlové vodě, ale není vhodný pro mytí v myčce.

 

Poznámka: ruční presovač ROK je vylepšenou verzí ručního presovače PRESSO. Jeho ramena jsou o 35% silnější, plastový napěňovač mléka je nahrazen napěňovačem mléka z nerezové oceli a gumové úchyty na spodní části presovače zabraňují jeho pohybu po pracovní desce. Třešinkou na dortu je nádherné designové kovové pouzdro, ve kterém je dodáván.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky