Konjaková houbička s vulkanickým jílem

Neohodnoceno

Konjaková houbička s vulkanickým jílem vhodná pro problematickou pleť

Dostupnost Skladem
Kód: 634
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Konjaková houbička s vulkanickým jílem
Neohodnoceno

VHODNÁ PRO PROBLEMATICKOU PLEŤ

 

Aby byla vaše pleť zdravá a rozzářená, je třeba se o ní pečlivě starat. Prvním nezbytným krokem je její ranní  a večerní očista.  Skvělým prostředkem, jak toho docílit a ještě jako bonus dopřát pleti lázeňskou péči přímo doma, je 100% přírodní houbička KONJAK.

Tato houbička je vhodná pro každodenní péči a pro všechny typy pleti. Jedná se o zcela přírodní, veganský produkt, směs rostlinného vlákna Konjak a pramenité vody. Neobsahuje žádné chemické, přídavné ani dráždivé látky a barviva. 
 
A jak ji používat?
Jednoduše namočte houbičku na několik chvíli do vody. Díky tomu získá sametově hladkou konzistenci a vaši pleť jemně a přesto hloubkově očistí. 
 
Houbička Konjak je také účinným odstraňovačem make-upu. Pro odstranění make-upu na vodní bází opět houbičku namočte, pro ostatní druhy make-upu ještě přidejte několik kapek vašeho oblíbeného pleťového čistícího prostředku.
 
 
- vhodná pro všechny typy pleti
- certifikovaná jako veganský výrobek netestovaný na zvířatech
- vhodná na čištění jemných partií očí
- 100% přírodní rostlinné vlákno
- možné použít bez i s pleťovým čistícím prostředkem
- 100% bez barviv a přídavných látek
- vyrobena v jižní Koreji na ostrově Jelu
- světová jednička na trhu korejských konjak houbiček
 
A co je to Konjak?
 
Konjaková brambora neboli Konnyaku  je trvale rostoucí rostlina  původem z Asie. Daří se jí ve vysokých nadmořských výškách. Konjak je z 97% tvořen vodou, je bohatý na minerály a má nízký počet kalorií. Tato rostlina je přirozeně zásaditá a zachovává tak pleť dokonale vyváženou.