Bambusový zubní kartáček a prášek CHARBRUSH

199 Kč
Skladem

Bambusový zubní kartáček a přášek z bambusového dřevěného uhlí pro zdravé a bílé zuby


- +

 

Aktivované dřevěné uhlí je malým zázrakem, v dnešní době často opomíjeným. Pomáhá při mnoha neduzích, má omlazující účinky a širokou škálu použití.

Poznejte unikátní bambusový zubní kartáček CHARBRUSH se štětinami s nano částečkami aktivovaného dřěvěného uhlí. Přirozeně Vaše zuby vyběluje bez škodlivých chemických látek, bojuje s plakem a také nepříjemným zápachem z úst. Kartáček je vyrobem z udržitelného bambusu a je recyklovatelný. 

Náš bambusový kartáček je dodáván spolu s krabičkou prášku z bambusového dřevěného uhlí. Je určen pro skutečně hloubkové čištění. 
Vaše zuby budou 4 x bělejší již po třech týdnech. Balení prášku by Vám mělo vydržet na 8 týdnů. Je doporučováno používat prášek maximálně třikrát týdně pro dosažení nejlepších výsledků. Zda prášek použijete s Vaší zubní pastou nebo bez ní je jen na Vás. Ostatní dny pak můžete náš kartáček používat s vaší oblíbenou zubní pastou. Prášek je vyroben jen z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou také veganské a nebyly testovány na zvířatech. Kartáček, stejně jako prášek jsou bez chuti. Při použití s pastou neucítíte nic jiného, než svou zubní pastu.
 
Kartáček CHARBRUSH stejně jako všechny jeho části včetně balení jsou vyrobeny z udržitelných zdrojů a snaží se tak být co nejohleduplnější k naší planetě.
 
Dopřejte svým zubům jemnou masáž a přírodní péči. Vyzkoušejte si účinek aktivovaného dřevěného uhlí na vlastních zubech.

 

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme