Konjacková houbička bílá

260 Kč
Skladem

100% přírodní konjaková houbička vhodná pro všechny typy pleti


- +

VHODNÁ PRO VŠECHNY TYPY PLETI

 

Aby byla vaše pleť zdravá a rozzářená, je třeba se o ní pečlivě starat. Prvním nezbytným krokem je její ranní  a večerní očista.  Skvělým prostředkem, jak toho docílit a ještě jako bonus dopřát pleti lázeňskou péči přímo doma, je 100% přírodní houbička KONJAK.

Tato houbička je vhodná pro každodenní péči a pro všechny typy pleti. Jedná se o zcela přírodní, veganský produkt, směs rostlinného vlákna Konjack a pramenité vody. Neobsahuje žádné chemické, přídavné ani dráždivé látky a barviva. 
 
A jak ji používat?
Jednoduše namočte houbičku na několik chvíli do vody. Díky tomu získá sametově hladkou konzistenci a vaši pleť jemně a přesto hloubkově očistí. 
 
Houbička Konjack je také účinným odstraňovačem make-upu. Pro odstranění make-upu na vodní bazí opět houbičku namočte, pro ostatní druhy make-upu ještě přidejte několik kapek vašeho oblíbeného pleťového čistícího prostředku.
 
 
- vhodná pro všechny typy pleti
- certifikovaná jako veganský výrobek netestovaný na zvířatech
- vhodná na čištění jemných partií očí
- 100% přírodní rostlinné vlákno
- možné použít bez i s pleťovým čistícím prostředkem
- 100% bez barviv a přídavných latek
- vyrobena v jižní Koreji na ostrově Jelu
- světová jednička na trhu korejských konjack houbiček
 
A co je to Konjak?
 
Konjaková brambora neboli Konnyaku  je trvale rostoucí rostlina  původem z Asie. Daří se jí ve vysokých nadmořských výškách. Konjak je z 97% tvořen vodou, je bohatý na minerály a má nízký počet kalorií. Tato rostlina je přirozeně zásaditá a zachovává tak pleť dokonale vyváženou.
Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme