Konjaková houbička po tetování

260 Kč
Skladem

100% přírodní konjaková houbička po tetování


- +
PO TETOVÁNÍ
 
Tato  konjaková houbička  vám zajistí jemné ošetření vašeho nového tetování bez podráždění nebo poškození vašeho nového mistrovského díla. Houbička má unikátní pórovitou strukturu s vyrovnaným pH a na minerály bohaté rostlinné vlákno. Díky těmto vlastnostem jemně klouže po pokožce a odstraňuje nečistoty, krev a plazmu. Zároveň  vyhladí postiženou oblast a napomůže redukovat pravděpodobnost tvoření velkých strupů.
 
Prvních několik dní po tetování používejte houbičku jedenkrát až dvakrát denně. Docílíte tak, oproti jiným produktům, očištěné a dostatečně hydratované pokožky bez ztráty přírodních olejů.
 
Jakmile se odkryje nová vrstva kůže, houbička vám pomůže vyčistit a pečovat o jemnou a citlivou kůži bez mýdla, které by ji mohlo podráždit a vysušit.
 
Tato jedinečná konjaková houbička je 100% přírodním produktem bez barviv, přídavných látek a parfumace. Její použití je velmi jednoduché a hygienické. Mezi jednotlivými použitími může být houbička sterilizována ve vařící vodě po dobu 2 minut.
 
A co je to Konjak?
 
Konjaková brambora neboli Konnyaku  je trvale rostoucí rostlina  původem z Asie. Daří se jí ve vysokých nadmořských výškách. Konjak je z 97% tvořen vodou, je bohatý na minerály a má nízký počet kalorií. Tato rostlina je přirozeně zásaditá a zachovává tak pleť dokonale vyváženou.
 

 

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme