Konjaková houbička se zeleným čajem

250 Kč
Skladem

Konjaková houbička s antioxidanty chránící pleť proti volným radikálům.


- +
PRO VYČIŠTĚNÍ PLETI
 
Extrakt zeleného čaje obsahuje antioxidanty, které přirozeně chrání buňky těla a jejich fungování. Svými antioxidačními schopnostmi výrazně přispívá k ochraně pokožky proti škodlivým vlivům volných radikálů. Přírodní složka zlepšuje elasticitu a osvěžuje vzhled vaší pleti. Je zejména vhodná pro ty, kteří chtějí chránit svou pokožku proti stárnutí. 
 
Tato houbička má v průměru asi 8 centimetrů. Skvěle padle do dlaně a snadno tak očistí vaši pleť. Pro dosažení maximálního účinku stačí houbičku na několik chvil namočit do vody.
 
Vyrobena v jižní Koreji na ostrově Jelu.
 
- zejména vhodná pro snadno podráženou a přecitlivělou pleť
- uklidňující zelený čaj chrání pokožku před nadměrným poškozením
- vyrovnává PH
- certifikovaná jako veganský výrobek netestovaný na zvířatech 
- vhodná na čištění jemných partií kolem očí
- čistí póry
- vhodná pro citlivou pokožku
- 100% bez barviv a přídavných látek
 
A co je to Konjak?
 
Konjaková brambora neboli Konnyaku  je trvale rostoucí rostlina  původem z Asie. Daří se jí ve vysokých nadmořských výškách. Konjak je z 97% tvořen vodou, je bohatý na minerály a má nízký počet kalorií. Tato rostlina je přirozeně zásaditá a zachovává tak pleť dokonale vyváženou.
Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme