Limitovaná edice tří tužek SPROUT za cenu dvou

140 Kč
Skladem

Limitovaná edice tří rostoucích tužek SPROUT v jednom balení


- +
„Tužky, které chtějí růst!“
 
Pořiďte si hned tři tužky v jednom balení. Jedná se o limitovanou edici.         
V nabídce jsou tři ruzná balení tužek.         
 
1. Pěkně rozpálená chili trojkombinace
Balení obsahuje tužky se semínky PURIRA, KAJENSKÉHO PEPŘE a HABANERO.
 
2. Mix rostoucích tužek se semínky SLUNEČNICE, CHERRY RAJČAT a MÁTY.
 
3. Speciální mix rostoucích tužek se semínky KORIANDRU, ZELENÉHO PEPŘE A AFRIKÁNU.
 
 
Proč si místo obyčejných tužek pořídit právě rostoucí tužky SPROUT?
  • jsou ekologické
  • krásně voní
  • pokud s nimi již nechcete psát, nebo je vypíšete - zasadíte je!
  • vyroste Vám z nich jedna z deseti bylinek - a pak už přejem jen dobrou chuť :-)

​Jako lidé fungujeme jako konzumní společnost. Když nás něco přestane bavit, vyměníme to. Doslouží-li nám něco, skončí to v lepším případě v odpadkovém koši. Ale tužky SPROUT jsou jiné. Pokud jsou již na psaní příliš krátké, jednoduše je vložíte do hlíny a za pár dnů vám z nich na sluníčku a při dostatku vláhy vyroste jedna z deseti bylinek. Pomůžete přírodě, pobavíte se a nakonec si ještě pochutnáte. Tužky SPROUT jsou skvělým dárkem a vychytávkou, kterou jinde nenajdete.

Tyto tužky se vyrábí v Minnesotě v USA. Jejich tělo je z cedru a tuha z grafitu a jílu a neobsahuje žádné olovo. Jsou zcela přírodní a nepředstavují žádné riziko pro rostliny, spodní vodu ani pro člověka. Psát s nimi je požitek a ještě k tomu krásně voní. A pokud rádi okusujete konce tužek, u tužek SPROUT dojde k aktivaci jejich zeleného konce a rozpuštění ve vašich ústech. Třeba se pak svého zlozvyku zbavíte;)

 

Pro svou originalitu jsou často nominovány na různá ocenění a není divu, že také vyhrávají. Získaly nominaci na německou ekologickou cenu GreenTec Award a již druhým rokem jsou oficiálním partnerem Earth Day Network.

 

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme