Minipresovač WACACO

1 499 Kč
Skladem

Malý, lehký a skladný presovač, který s minimálním úsilím vyrobí presso s opravdu bohatou pěnou


- +

Milujete kávu? Je pro vás synonymem pohody, odpočinku, setkání s přáteli? Jen s těžkým srdcem se jí vzdáváte na cestách nebo v přírodě?  Teď už nemusíte.

 

Představujeme vám minipresovač WACACO. Je překvapivě malý, skladný a lehký. A opravdu šikovný. K přípravě šálku lahodného espressa s bohatou pěnou vám postačí jen horká voda a vaše oblíbená káva.

Minipresovač WACACO má vestavěný pěchovací systém, taže není třeba ani tamper. Do filtru vložíte kávu, nalijete do zásobníku horkou vodu a pumpováním pístu při vynaložení minimálního úsilí máte za okamžik připraven váš oblíbený šálek kávy s opravdu bohatou pěnou. Jednotlivé části přístroje, a je jich jen pár, lehce rozmontujete a omyjete pod tekoucí vodou. Příprava skvělé kávy nebyla nikdy jednodušší.

Takže pokud rádi kempujete, cestujete, užíváte si pikniky v přírodě nebo jen doma nebo v práci nemáte vhodný presovač, minipresovač WACACO je tím pravým přístrojem pro vás. Skvělým společníkem na mnoho let.

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme