Rostoucí tužka a pastelka SPROUT

70 Kč
Skladem

Tužka, z kterých rostou bylinky


- +
Tužky, které chtějí růst!“
 
Proč si místo obyčejných tužek pořídit právě rostoucí tužky a pastelky SPROUT?
  • jsou ekologické
  • krásně voní
  • pokud s nimi již nechcete psát, nebo je vypíšete - zasadíte je!
  • vyroste Vám z nich jedna z pěti bylinek - a pak už přejem jen dobrou chuť :-)

​Jako lidé fungujeme jako konzumní společnost. Když nás něco přestane bavit, vyměníme to. Doslouží-li nám něco, skončí to v lepším případě v odpadkovém koši. Ale tužky SPROUT jsou jiné. Pokud jsou již na psaní příliš krátké, jednoduše je vložíte do hlíny a za pár dnů vám z nich na sluníčku a při dostatku vláhy vyroste jedna z deseti bylinek. Pomůžete přírodě, pobavíte se a nakonec si ještě pochutnáte. Tužky SPROUT jsou skvělým dárkem a vychytávkou, kterou jinde nenajdete.

Tyto tužky se vyrábí v Minnesotě v USA. Jejich tělo je z cedru a tuha z grafitu a jílu a neobsahuje žádné olovo. Jsou zcela přírodní a nepředstavují žádné riziko pro rostliny, spodní vodu ani pro člověka. Psát s nimi je požitek a ještě k tomu krásně voní. A pokud rádi okusujete konce tužek, u tužek SPROUT dojde k aktivaci jejich zeleného konce a rozpuštění ve vašich ústech. Třeba se pak svého zlozvyku zbavíte;)

 

Pro svou originalitu jsou často nominovány na různá ocenění a není divu, že také vyhrávají. Získaly nominaci na německou ekologickou cenu GreenTec Award a již druhým rokem jsou oficiálním partnerem Earth Day Network.

V naší nabídce jsou tužky SPROUT, které vám umožní vypěstovat hned 5 různých druhů bylinek. Název rostliny je uveden i přímo na tužce.

 

Vybírat můžete z

  • bazalka  
  • chia            
  • cherry rajče
  • chia
Důležité instrukce: 
Aby ze semínek vyklíčily a vyrostly velké a krásné rostliny není tak jednoduché. A aby se z tužek SPROUT zrodily čerstvé bylinky a zelenina je k tomu zapotřebí aktivní úsilí, péče a trpělivost.  Tužky SPROUT obsahují organická semínka k vyklíčení. Každá tužka SPROUT obsahuje nejméně 5 semínek dle typu bylinky. Semínka jsou bez pesticidů.
 
Pěstovat venku nebo uvnitř?
Nezapomeňte, že bazalka je jediná z „bylinkových tužek“, které prospívá pěstování uvnitř. Proto vždy doporučujeme, abyste bylinky přenesli ven na zahradu, do skleníku nebo do květináče, ihned poté co začnou růst - nejlépe samozřejmě na jaře nebo v létě.
 
Důležitá poznámka:
Prosím, pokud Vám záleží na typu rostlinky, který vyroste, připiště nám její název do objednávky. :-)
Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme