Skládací hrnek STOJO zelený

350 Kč
Skladem

Skládací silikonový hrnek na kávu, čaj nebo jiný nápoj. Snadno se skládá, vhodný na cesty i do školy či práce.


- +

Zvykli jsme si dělat všechno za chodu. A pití kávy nebo čaje nevyjímaje. Pijeme svůj oblíbený nápoj v autě, při procházce v parku nebo cestě do práce či školy. A povětšinou si jej neseme v jednorázovém kelímku, který po vypití vyhodíme. Podílíme se tak na vzniku tun zbytečného nerecyklovatelného odpadu. Jen pro představu. Ve Velké Británii skončí ročně v koši 2,5 biliónu kelímků, což je 25 tisíc tun odpadu, který by zaplnil londýnskou Albert Hall. V Německu se takových kelímků vyhodí každou hodinu 300 tisíc a němečtí ekologové tak vedou boj o jejich zpoplatnění. Plastový film, kterým jsou papírové šálky obaleny, totiž brání jejich recyklaci.

 

Máme pro Vás řešení. Silikonový skládací hrnek na teplé i studené nápoje, který si můžete vzít kamkoliv s sebou, je vyvedený v nádherných barvách, šetří nejen prostor ve vaší tašce, ale i vaši peněženku a přírodu. A jmenuje se STOJO. Jeden STOJO hrnek nahradí 500 jednorázových kelímků za rok. Ve světě se již stává běžnou praxí, že pokud si necháte svou kávu v kavárně připravit přímo do svého šálku, je vám účtována nižší cena. Věříme, že čím více nás STOJO uživatelů bude, tím rychleji změníme postoj českých kaváren, jejich zákazníků a snížíme množství nerecyklovatelného odpadu.

 

Jaké jsou hlavní přednosti STOJO šálku?

  • Snadno jej složíte do tenkého disku

  • Víčko a objímka chrání ruce před horkými a studenými nápoji

  • STOJO šálek je složen jen ze 4 dílů a jeho jednoduchý design umožňuje snadné čištění

  • Je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby

  • Je vyrobený z bezpečných, recyklovatelných materiálů

  • Je bez BPA látek, ftalátů a lepidel

  • Má obsah 355 ml a váží 125g

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme