Skládací lahev OHYO - zelená

165 Kč
Není skladem

Zelená skládací ekologická lahev OHYO


- +

Tyto skládací lahve jsou známé po celém větě. Jsou ideální do školy, na turistiku, sport či na vycházky do přírody. Velmi oblíbené jsou především u dětí pro svůj hravý design a u dospělých pro pítko usnadňující používání a možnost snadného čištění v myčce.

Proč si pořídit tyto skládací lahve?

  • bez PET a BPA látek

  • jsou skladné, padnou vám do kapsy nebo kabelky

  • omyvatelné v myčce

  • obsah: 0,5 l

  • testovány, odolaly 10.000 složení

  • vyrobeny ve Velké Británii

Poznámka: Předchůdkyní lahví ohyo byly lahve aquatina, které jste také mohli vidět na našem eshopu. Oproti aquatině jsou tyto láhve opatřeny pítkem.

Pomalu jsme zapoměli pít vodu z kohoutku. Asi už si mnozí z nás ani nepamatují na doby bez PET lahví. Z reklam se neustále dozvídáme, jak je balená voda zdravější, kvalitnější a spousty dalších "výhod". Ale je tomu opravdu tak nebo je to trik velkých společností? Stále více vědeckých studií dokazuje, že voda z kohoutku je přinejmenším stejně kvalitní jako ta balené. A je tu také ekologický faktor. K výrobě jednoho litru balené vody je zapotřebí ¼ litru ropy a 7 litrů vody. Každý rok je vyhozeno tolik laví, že by mohly dosánout 50 x k Měsíci a zpět. Pouze malá část z nich je recyklována, většina končí na skládkách, kde bude trvat stovky let, než se rozloží. Láhev OHYO je jiná. Je originální, vyvedená v třech krásných barvách a můžete ji používat opakovaně a tak šetřit přírodu. Věříme, že naše lahev se stane nezbytnou součástí vaší kabelky nebo tašky stejně jako klíče, mobilní telefon. A vaše děti? Ty budou nadšené. Je skvělá do školy, do svačinových boxů a určitě ocení její využití při vodních bitvách :-)

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme