Svačinový box - růžová/zelená

540 Kč
Skladem

Ekologický svačinový box v růžové a zelené barvě z neoprenu


- +

Představujeme vám celosvětovou novinku roku 2013 představenou na mezinárodních ekologických veletrzích, svačinové boxy Solvetta.

 

Ať už rádi cestujete, kempujete, rybaříte, chodíte na procházky, pořádáte pikniky, máte děti školou povinné nebo si jen chystáte jídlo do práce, pro vás všechny jsou určeny svačinové boxy Solvetta. Nahradí Vám řadu jednorázových sáčků a krabiček a zajistí vám hygienické a čisté prostředí při stolování.

 

Svačinové boxy Solvetta jsou vyrobeny z neoprenu, udržují teplo a jsou pratelné. Díky důmyslnému systému čtyř zipů mají buď tvar přenosného boxu nebo, po jejich odepnutí, ubrousku pro servírování vašeho jídla. Nabízíme je hned v devíti barevných provedeních, které lahodí oku. Jsme přesvědčeni, že si zamilujete účelnost, variabilitu, originalitu a jejich design.

Rozměry složeného boxu: v 28 cm x š 14 cm

Rozměry rozloženého boxu: 43 cm x š 43 cm

Manufacturer details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce est purus, fringilla sit amet arcu quis, feugiat ultrices metus. Vestibulum lorem dolor, pharetra sit amet urna nec, hendrerit scelerisque risus. In hac habitasse platea dictumst.

Recenze

Připravujeme